Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Search > Advanced

Avansert søk


Ledelsen

Yngve Omenås
Yngve Omenås
Rektor
Tlf. dir: 71 28 15 02
Mobil: 905 56 604
yngve.omenaas@mrfylke.no
Kathrine Walderhaug Sæther
Kathrine Walderhaug Sæther
Studierektor ST
Tlf. dir: 71 28 15 04
Mobil: 926 49 410
kathrine.walderhaug.sather@mrfylke.no
Sissel Standal
Sissel Standal
Studierektor SF/YR
Tlf. dir: 71 28 15 80
Mobil: 917 59 115
sissel.standal@mrfylke.no
Tor Andreas Dyrseth
Tor Andreas Dyrseth
Kvalitetsleder
Tlf. dir: 71 28 15 03
Mobil: 911 97 143
tor.andreas.dyrseth@mrfylke.no
Renate Ruth
Renate Ruth
Avdelingsleder
Realfag
Tlf. dir. 71 28 16 20
Mobil: 412 92 067 
renate.ruth@mrfylke.no
Anne-Marthe Nerland - juli 2016
Anne-Marthe Nerland
Avdelingsleder
Studiespesialisering Tilrettelagt
Tlf. dir. 71 28 15 30
Mobil: 480 79 991
Anne-marthe.nerland@mrfylke.no
Sonja Gangstad
 
Sonja Gangstad
Avdelingsleder
Fremmedspråk og norsk
Tlf. dir. 
Mobil: 979 62 029
sonja.gangstad@mrfylke.no
Eirik Sundquist Torp
Eirik Sundquist Torp
Avdelingsleder
Samfunnsfag og økonomi
Tlf. dir: 71 28 16 00
Mobil: 908 55 784
eirik.sundquist.torp@mrfylke.no
Endre Volden
Endre Volden
Avdelingsleder
Kunstfag
Tlf. dir. 71 28 16 70
Mobil: 971 20 714
endre.volden@mrfylke.no
Fiskerstrand_Ingrid 2018
Ingrid Fiskerstrand
Administrasjonskonsulent
Tlf. dir: 71 28 15 09
Mobil: 920 99 625
ingrid.fiskerstrand@mrfylke.no

Snart klart for Utdanningsval for 10. klassingane i Haram og Sandøy

Utdanningsval vert i år gjennomført i veke 46. 

Les meir

ARBEIDSGIVARPOLITIKK VED ENDRING OG OMSTILLING I MØRE OG ROMSDAL FYLKESKOMMUNE

ARBEIDSGIVARPOLITIKK VED ENDRING OG OMSTILLING I MØRE OG ROMSDAL FYLKESKOMMUNE

Prosessrettleiar ved endring og omstilling

Les meir

Databehandleravtalar

Personopplysningslova og personopplysningsforskrifta implementerer personverndirektivet til EU frå 1995 i norsk lovgiving. Lovverket gjeld når opplysningar om tilsette, elevar og foreldre/føresette skal behandlast elektronisk. Dette kan du lese meir om på Lovdata. 

Her finn du oversikt over dei databehandlaravtalane som Møre og Romsdal Fylkeskommune har inngått med ulike leverandørar.