Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Search > Advanced

Avansert søk


Tilsette på Surnadal vidaregåande skole

Namn: Telefon: E-post:
Aarnes, Per Ingar 71 28 44 33 per.ingar.aarnes@mrfylke.no
Almås, Johan 71 28 44 57 johan.almas@mrfylke.no
Aune, Grete 71 28 44 16 grete.aune@mrfylke.no
Berg, Ingvild 71 28 44 30 ingvild.berg@mrfylke.no
Bergheim, Katrine Schei 71 28 44 20 katrine.schei.bergheim@mrfylke.no
Berset, Liv Marit 71 28 44 05 liv.marit.berset@mrfylke.no
Bjørgum, Joanna Christine 71 28 44 22 joanna.christine.bjorgum@mrfylke.no
Bøe, Gunhild Bøklep 71 28 44 49 gunhild.boklep.boe@mrfylke.no
Dalsegg, Mona 71 28 44 58 mona.dalsegg@mrfylke.no
Dypbukt, Alf 71 28 44 19 alf.dypbukt@mrfylke.no
Faksnes, Solveig 71 28 44 58 solveig.faksnes@mrfylke.no
Flyum, Gunnbjørn 71 28 44 14 gunnbjorn.flyum@mrfylke.no
Fiske, Per Egil 71 28 44 42 per.egil.fiske@mrfylke.no
Gjeldnes, Jo 71 28 44 07 jo.gjeldnes@mrfylke.no
Grytbakk, Ole Bjørn 71 28 44 45 ole.bjorn.grytbakk@mrfylke.no
Halle, Erik Erland 71 28 44 48 erik.erland.halle@mrfylke.no
Hansen, Frode Næss 71 28 44 15 frode.hansen@mrfylke.no
Holten, Kristin 71 28 44 50 kristin.holten@mrfylke.no
Hyldbakk, Per Arne 71 28 44 44 per.arne.hyldbakk@mrfylke.no
Iversen, Harald Anders 71 28 44 10 harald.anders.iversen@mrfylke.no
Johansen-Gujord, Cathrine 71 28 44 53 catrine.merete.johansen.gujord@mrfylke.no 
Klevset, Gunvor Aune 71 28 44 58 gunvor.aune.klevset@mrfylke.no
Kremenlieva, Tanya 71 28 44 17 tanya.kremenlieva@mrfylke.no
Kvendset, Gerd Ingrid 71 28 44 54 gerd.ingrid.kvendset@mrfylke.no
Kvendset, Torgeir 71 28 44 12 torgeir.kvendset@mrfylke.no 
Melling, Anders 71 28 44 41 anders.melling@mrfylke.no
Mikkelsen, Lars 71 28 44 40 lars.mikkelsen@mrfylke.no
Mikkelsen, Mette Helen 71 28 44 55 mette.helen.strand.mikkelsen@mrfylke.no 
Mogset, Guri 71 28 44 18 guri.mogset@mrfylke.no
Myrvang, Ingeborg 71 28 44 52 ingeborg.myrvang@mrfylke.no
Nervik, Jens 71 28 44 25 jens.eggen.nervik@mrfylke.no
Nordvik, Anna Ingeborg 71 28 44 02 anna.ingeborg.nordvik@mrfylke.no
Otnes, Mons 71 28 44 01 mons.otnes@mrfylke.no
Pettersen, Victoria 71 28 44 26 victoria.pettersen@mrfylke.no
Resell, Ola Svein 71 28 44 11 ola.svein.resell@mrfylke.no
Røøyen,  Arnt Magne 71 28 44 08 arnt.magne.rooyen@mrfylke.no
Saltrø, Marit Øyen 71 28 44 51 marit.oyen.saltro@mrfylke.no
Solem, Jon 71 28 44 13 jon.solem@mrfylke.no
Solli, Lars Peder 71 28 44 09 lars.peder.solli@mrfylke.no
Stenberg, Gerd Inger 71 28 44 21 gerd.inger.stenberg@mrfylke.no
Strøm,  Camilla Hegerberg 71 28 44 23 camilla.hegerberg.strom@mrfylke.no
Svanem, Britt Iren 71 28 44 27 britt.iren.saltro@mrfylke.no
Svanem, Maren 71 28 44 27 maren.svanem@mrfylke.no
Svendsen, Odd Ragnar 71 28 44 06 odd.ragnar.svendsen@mrfylke.no
Sæterbø, Ståle 71 28 44 47 stale.saterbo@mrfylke.no
Sødergren, Einar 71 28 44 24 einar.sodergren@mrfylke.no
Vattøy, Mari 71 28 44 04 mari.vattoy@mrfylke.no
Vraalsen, Espen F. 71 28 44 31 espen.fougli.vraalsen@mrfylke.no
Øye, Linda Margareth 71 28 44 46 linda.margareth.oye@mrfylke.no

 

 

Surnadal vgs fasade nytt
Les meir