Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Search > Advanced

Avansert søk


Sunndal

Hovudsaksbehandlar
Johnny Loen
Tlf. 71 28 02 43 / 416 31 775
E-post: johnny.loen@mrfylke.no

Fagsaksbehandlarar
Automatisk freda kulturminne
Kristoffer Dahle
Tlf. 71 28 03 29
E-post:kristoffer.dahle@mrfylke.no

Nyare tids kulturminne
Siv Aksdal
Tlf. 71 28 03 36
E-post: siv.aksdal@mrfylke.no

Samferdsel
Kai Bedringås
Tlf. 71 28 04 80
E-post: kai.bedringas@mrfylke.no

Akvakultur
Arve Slettvåg
Tlf. 71 28 03 54
E-post:arve.slettvag@mrfylke.no

Tettstadutvikling
Ingvild Gjerdset
Tlf. 71 28 03 44 
E-post: ingvild.gjerdset@mrfylke.no

Les meir

Samferdsel mars 2019

Samferdsel mars 2019

Tingvoll

Hovudsaksbehandlar
Johnny Loen
Tlf. 71 28 02 43 / 416 31 775
E-post: johnny.loen@mrfylke.no  

Fagsaksbehandlarar
Automatisk freda kulturminne
Torill Einara Nerbøvik 
Tlf. 71 28 03 30 
E-post: torill.einara.nerbovik@mrfylke.no

Nyare tids kulturminne
Christ Allan Sylthe 
Tlf. 71 28 03 32 / 41 55 78 88 
E-post: christ.allan.sylthe@mrfylke.no

Samferdsel
Kai Bedringås
Tlf. 71 28 04 80
E-post: kai.bedringas@mrfylke.no

Akvakultur
Arve Slettvåg
Tlf. 71 28 03 54
E-post:arve.slettvag@mrfylke.no

Tettstadutvikling
Ingvild Gjerdset
Tlf. 71 28 03 44 
E-post: ingvild.gjerdset@mrfylke.no

Les meir

Aure

Hovudsaksbehandlar
Johnny Loen
Tlf. 71 28 02 43 / 416 31 775
E-post:johnny.loen@mrfylke.no

Fagsaksbehandlarar
Automatisk freda kulturminne
Torill Einara Nerbøvik
Tlf. 71 28 03 30 
E-post: torill.einara.nerbovik@mrfylke.no

Nyare tids kulturminne
Anna Eline Eneberg 
Tlf. 71 28 02 94
E-post: anna.eline.eneberg@mrfylke.no

Samferdsel
Henny Totlandsdal
Tlf. 71 28 02 63
E-post: henny.totlandsdal@mrfylke.no

Akvakultur
Arve Slettvåg
Tlf. 71 28 03 54
E-post:arve.slettvag@mrfylke.no

Tettstadutvikling
Ingvild Gjerdset
Tlf. 71 28 03 44 
E-post: ingvild.gjerdset@mrfylke.no

Les meir

Surnadal

Hovudsaksbehandlar
Johnny Loen
Tlf. 71 28 02 43 / 416 31 775
E-post:johnny.loen@mrfylke.no

Fagsaksbehandlarar
Automatisk freda kulturminne
Guro Dehli Sanden
Tlf. 71 28 03 26 
E-post: guro.dehli.sanden@mrfylke.no

Nyare tids kulturminne
Siv Aksdal
Tlf. 71 28 03 36
E-post: siv.aksdal@mrfylke.no

Samferdsel
Kai Bedringås
Tlf. 71 28 04 80
E-post: kai.bedringas@mrfylke.no

Akvakultur
Arve Slettvåg
Tlf. 71 28 03 54
E-post:arve.slettvag@mrfylke.no

Tettstadutvikling
Ingvild Gjerdset
Tlf. 71 28 03 44 
E-post: ingvild.gjerdset@mrfylke.no

Les meir

Kommunikasjon

Treng du hjelp til kommunikasjon? Ta kontakt med kommunikasjonsseksjonen.